Grupa wsparcia dała mi poczucie komfortu i bezpieczeństwa,
dzięki któremu mogłem się otworzyć i uzyskać pomoc.”
~Artur

 

Jesteś osobą LGBTQiA? Spotykają Cię przez to trudności lub chcesz porozmawiać o swoich
przeżyciach w atmosferze zrozumienia i akceptacji? Jesteś przed comming outem, ale nie wiesz, jak się do niego przygotować? Szukasz osób pełnych empatii i ciepła? Jeśli choć na jedno z tych pytań, odpowiedziałeś_ąś twierdząco, to grupa wsparcia prowadzona przez Fabrykę Równości to coś dla Ciebie.

Tworzymy bezpieczne miejsce, w którym każda osoba może bez obaw podzielić się swoimi
trudnościami i problemami z akceptacją związaną z byciem sobą, doświadczeniem w niełatwych sytuacjach, przemyśleniami i odczuciami oraz innymi kwestiami, które tego wymagają.

Naszym zadaniem jest pomoc ludziom, których tzw. „inność” powoduje wykluczenie i osamotnienie.

Chcemy, by każdy, bez względu na to, kim jest, mógł poczuć się bezpiecznie oraz wartościowo. Naszym celem jest pomóc osobom doświadczającym dyskryminacji i przemocy w pokonaniu ich trudności i lęków, przywrócenie im nadziei w ludzi i pokazanie, że świat może być przyjaznym miejscem, w którym nie brakuje miejsca na miłość oraz akceptację.

Jeśli czujesz, że właśnie tego potrzebujesz, Fabryka Równości zaprasza na spotkania grupy wsparcia!

Spotykamy się w każdą czwartą środę miesiąca w biurze coworkingowym Poziom Wyżej przy ul. Piotrkowskiej 56 w godz. 17:00 – 20:00. Aby zapewnić możliwie największy komfort i profesjonalizm, spotkania prowadzi psycholożka i psychoterapeutka – Katarzyna Kraska.

kontakt: psycholog@katarzynakraska.pl


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *