Ekoklubokawiarnia poszukuje koordynatora/ koordynatorki wege – kuchni

Nowo powstająca Spółdzielnia Socjalna Fabryka Doniczek, związana porozumieniem partnerskim z Fabryką Równości poszukuje koordynatora/ koordynatorki wege – kuchni w ekoklubokawiarni.

„Witajcie,
my, niżej podpisane, zaczynamy tworzyć w ramach projektu „Wiatrak – klaster spółdzielni socjalnych” Spółdzielnię Socjalną Fabryka Doniczek 😉 Wymarzone miejsce, w którym chcemy się rozwijać jako lepsi ludzie, dla siebie i otaczającego świata. Mamy nadzieję, że Fabryka Doniczek stanie się bliska sercu Łodzian tak bardzo jak bliska jest nam samym.

W tworzeniu Fabryki Doniczek przyświeca nam idea stworzenia przyjaznego miejsca spotkań o profilu ekologicznym. Stąd pomysł ekoklubokawiarni, w której będzie możliwość zarówno zjedzenia zdrowego i smacznego posiłku, jak i wymiany informacji na tematy związane z ekologicznym i prozdrowotnym stylem życia.

Wiele dobrych rzeczy wydarzyło się w naszym życiu, wiele decyzji i marzeń sprawiło, że mogliśmy zacząć naszą wspólną drogę 🙂 Teraz szukamy piątego albo piątej do składu.

SZUKAMY OSOBY, KTÓRA BĘDZIE WSPÓŁTWORZYŁA Z NAMI TO MIEJSCE I ZAJMIE SIĘ OGARNIĘCIEM KUCHNI 🙂

Mamy już dotację (100.000 PLN) – czekamy tylko na osobę, która uzupełni nasz skład swoimi pomysłami, energią i pracą 🙂

Zapraszamy serdecznie do kontaktu – przez cały przyszły tydzień umawiamy się na indywidualne spotkania z zainteresowanymi.”

Jola, Paula, Ida, Paulina.

Więcej info:
Paula Kucner-Taipa, 501 711 850.
Maria Nowakowska, 606 325 848.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *