JUŻ W KWIETNIU! ZARAZ! ZA CHWILĘ!
CZWARTY MARATON RÓWNOŚCI – MARSZ RÓWNOŚCI, ŻYWA BIBLIOTEKA, POKAZY FILMOWE I DYSKUSJE!

MOC QUEEROWEJ KULTURY OD FABRYKI RÓWNOŚCI ♥

… ale zanim spotkamy się na naszym corocznym festiwalu – zapraszamy na imprezę promującą szereg kwietniowych wydarzeń. wpadajcie na koncert, wrzucajcie kasę do skarbonki na wejściu – dzięki niej tegoroczny Marsz Równości będzie wyjątkowy!

… a o wyjątkowość imprezy zadba łódzki zespół REVLOVERS . pamiętacie kontrowersyjny klip z dwiema całującymi się harcerkami? może usłyszeliście już ich wcześniej w Żaku? nie? to wpadajcie do Grandy i bawcie się razem z nami!

Zespół opisywany, jako połączenie Bat for Lashes z grupą Interpol. Sami artyści dystansują się do tego, a za swą największą inspirację uznając zespół The Beatles. Formacja powstała w 2010 roku w Łodzi, z inicjatywy byłych członków zespołów Vixo i Cutcat. W obecnym składzie prezentuje się nam czterech muzyków: Basia Szafarz, Sebastian Stasiak , Darek Grabowski oraz Michał Szafarz. Revlovers mogliście również usłyszeć dwa lata temu na festiwalu Heineken Open’er Festival, gdzie wzbudził niemałą sensację. W maju pojawili się również na 54. urodzinach Studenckiego Radia Żak Politechniki Łódzkiej (notabene: najbardziej równościowe radio w Łodzi)

supportować Revloversów będzie Drag King Vera Cruz.
Czekamy na Was w Klubokawiarnia Granda (ul. Rewolucji 48) 11 kwietnia od 19:00! Sam koncert rozpocznie się o 20:00.

więcej o Czwartym Maratonie Równości już za chwilę – i na imprezie!

party zostało objęte patronatem przez Studenckie Radio Żak Politechniki ŁódzkiejInnastrona.pl/Queer.pl, Miasto Ł – Łódzka Gazeta Społeczna i Tongariro Releasing!

fotografia: kornacki-foto.pl