Halo halo! Tu Radio Fabryka!
Przypominamy, że od 18 do 20 kwietnia trwa w Łodzi wielka PROMOCJA RÓWNOŚCI!
Prawie wszystko w Krytyce Politycznej – na Piotrkowskiej 101.
Droga prosta, jak zasady promocji! 🙂

W czwartek, 18-ego zaczniemy od rozmowy z rodzicami. O tym, że nie warto milczeć. Że świat się nie kończy, jak już się dowiedzą o chłopaku swojego syna, czy dziewczynie swojej córki. Pokażemy kampanię społeczną, zaprosimy na spotkania grupy wsparcia rodziców. Ma być wzruszająco i pouczająco.

W piątkowy wieczór INWENTARYZACJA i DEGUSTACJA!
Koniecznie trzeba dokończyć transparenty, sprawdzić baterie w megafonach, obgadać szczegóły Sobotniego Wydarzenia. Wpadajcie koniecznie do Świetlicy! Pomóżcie nam! Odwdzięczamy się ciepłym słowem i napitkami! Po skończonej robocie wbijacie piętro niżej – od 20:00 Zaraz Wracam Bistro zaprasza na tarty i tanie bąbelki, my zapraszamy na krótkometrażówki. Najlepsze, wyborne, świeże, wybrane spośród setek, jeśli nie tysięcy. Dla posiadaczy naszej karty rabatowej, QueerCard – ZNIŻKI, ZNIŻKI, ZNIŻKI!
W sobotę spotykamy się o 14:00 w Pasażu Schillera. Załóżcie wygodne buty! Cel chyba znacie – MASZERUJEMY PO RÓWNOŚĆ! Trzeci Marsz, trzy ulice, na trzy lata Fabryki Równości. Będą balony, hasła promocyjne, zabawa, taniec i śpiew! (oczywiście tylko dla chętnych) Promujemy Równość, Równouprawnienie, Związki Partnerskie, Miłość i Braterstwo! Jeśli macie swoje postulaty do promowania, uwagi, sugestie -Biuro Obsługi Klienta czeka na kontakt.

Po południu kolejna dyskusja, ku czci naszego transpłciowego rodzeństwa. „Płeć i tożsamość płciowa w różnych dyskursach” to okazja, żeby zrozumieć i zaakceptować transpłciowość. Anna Grodzka, Jacek Kochanowski, Marcin Górski i Marcin Bogusławski zaprezentują spojrzenia ze strony psychologicznej, socjologicznej, filozoficznej i prawnej. Warto przyjść, warto zrozumieć.

Na sam koniec wielka impreza WYPRZEDAŻOWA – Klub Konditori na Piotrkowskiej 90 oferuje tanie tęczowe shoty i inne procentowe napoje, my oferujemy wysoką kulturę tamtejszej sceny: Drag Kings, Queens, branżowe upominki i queerowa muzyka. Kto nie zajarzył – wpada do klubu, tańczy i bawi się razem z nami!