Edukacja seksualna w Polsce ma wiele twarzy i obejmuje wiele ważnych zagadnień dotyczących m.in. naszego życia płciowego.
Spotkanie nie będzie jednak debatą o tym, CZY edukacja seksualna jest ważna i potrzebna, tylko WARSZTATAMI, które powiększą Wasz zasób wiedzy.

Na warsztacie dla dorosłych (16+) chcemy skupić się na kwestiach związanych z bezpieczniejszymi zachowaniami seksualnymi, przedstawić Wam najnowszą wiedzę dotyczącą chorób i infekcji przenoszonych drogą płciową, oraz przystępnie objaśnić Wam wiele zagadnień prawnych.
Porozmawiamy również o stereotypach płciowych oraz o sprawach dotyczących głównie ludzi nieheteroseksualnych i transpłciowych.
Będzie ciekawie i pouczająco, ale gwarantujemy sporo uśmiechu i zabawy – Fabrykowe warsztaty nie mogą być nudne!

Warsztaty odbędą się 11 maja o 11:00 w Krakowie i potrwają około 4 godzin. Uczestnictwo jest bezpłatne!

Warsztaty poprowadzą:

Damian Graczyk – prezes Fabryki Równości, edukator seksualny związany z fundacją Nowoczesnej Edukacji SPUNK, trener równościowy, łodzianin z urodzenia i wiecznego wyboru.
Ewa Kozicka – trenerka równościowa, psycholożka, koordynatorka terapeutyczno-edukacyjnej grupy młodzieżowej Fabryki Równości, swoje aktywistyczne pierwsze kroki stawiała w Amnesty International.

ZAPISY: warsztatyqm@gmail.com.
Prosimy o wysłanie imienia, nazwiska oraz numeru telefonu komórkowego oraz adresu e-mail w wiadomości o tytule „Wiedza to nie grzech”. Liczba miejsc ograniczona. Informacja o miejscu warsztatów w potwierdzeniu.

wszelkich pytań przed warsztatami udzielamy mailem:
damian@fabrykarownosci.com