W związku z artykułem w Dzienniku Łódzkim, który pojawił się w sobotę rano i jego wprowadzającym w błąd tytułem- wyjaśniamy:

obrazekqc

Karta jest dla Wszystkich, co oznacza, że nie obchodzi nas, czy korzystają z niej geje, lesbijki, osoby biseksualne, transpłciowe czy hetero. 🙂 To po prostu prezent za wspomaganie walki o równość, który jest dodatkiem do programu „Tęczowa Mapa Łodzi”.

Aby otrzymać kartę, zapraszamy na jedno z organizowanych przez nas wydarzeń (ich zapowiedzi sa dostępne na naszej stronie internetowej i facebooku), albo do słuchania audycji Radio Fabryka na antenie Studenckiego Radia Żak Politechniki Łódzkiej – rozdajemy ją w konkursach emitowanych na antenie, co sobotę od 17:00. (88,8 MHz w Łodzi i okolicach, www.zak.lodz.pl – streaming online)

Wkrótce będzie je można otrzymać w biurze Świetlicy Krytyki Politycznej w Łodzi, w zamian za wpisanie się do naszego newslettera. Do newslettera można się również dopisać pod tym adresem:http://eepurl.com/vwG3r (co tydzień-dwa wysyłamy również informację o tym, gdzie można otrzymać kartę QueerCard).

Przy wydawaniu karty nikt nie pyta o orientację psychoseksualną, czy tożsamość płciową osoby, która chciałaby ja dostać. Karta jest prezentem od Fabryki Równości, wydawanym w zamian za uczestniczenie w życiu naszej organizacji.

Osoby i media zainteresowane szczegółowymi informacjami dot. projektu zapraszamy do kontaktu pod adresem email: damian@fabrykarownosci.com – nasz rzecznik odpowiada na wiadomości maksymalnie w ciągu godziny.