Zarząd:

Ida Mickiewicz-Florczak
Prezes

Absolwentka Wydział Nauk o Wychowaniu na Uniwersytecie Łódzkim, ze specjalnością: edukacja specjalna.

Trenerka z zakresu umiejętności interpersonalnych i komunikacji, interwencji kryzysowej, a także z zakresu technik wizualizacyjnych i relaksacyjnych oraz psychosomatyki.

Terapeutka, ze specjalnością: arteterapia oraz profilaktyka i terapia uzależnień behawioralnych na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego.

Ukończyła cykl szkoleń z zakresu przeciwdziałania nadużywaniu przez dzieci i młodzież komputera oraz Internetu oraz z zakresu bezpieczeństwa w sieci.

Edukatorka seksualna.

Koordynatorka Żywej Biblioteki w Łodzi.

Trenerka równościowa i antydyskryminacyjna.

Współorganizatorka łódzkich Marszy i Maratonów Równości.

Działaczka społeczna na rzecz środowiska LGBT+ oraz osób doświadczających wykluczenia społecznego.

Od 2016 na stanowisku prezeski Stowarzyszenia Fabryka Równości.

Dominik Marciniak
Wiceprezes

Copywriter freelancer. Certyfikowany specjalista SEO i marketingu treści.  Opiekuje się stroną internetową oraz koordynuje działania redakcji tworzącej treści na Facebooku, zajmuje się promocją wydarzeń oraz przygotowywaniem sprawozdań prasowych. W zarządzie od czerwca 2018 roku, swoją przygodę z organizacją rozpoczął na początku tego samego roku.

Malwina Głodek
Członkini zarządu

Studentka Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego. Edukatorka seksualna i trenerka antydyskryminacyjna. Współorganizuje łódzkie Żywe Biblioteki, angażuje się w wiele projektów i działań o tematyce równościowej. Zaczynała swoją drogę w Fabryce Równości od spotkań grupy młodzieżowej, aktualnie czynnie działa i koordynuje pracę wolontariuszy Stowarzyszenia. 

Mateusz Grochulski
Członek zarządu

Student informatyki na Politechnice Łódzkiej. Z Fabryką związany od 2017 roku – do czerwca 2018 wiceprezes. Aktywista na rzecz praw LGBT+, współtwórca większości eventów Stowarzyszenia. Od kilku lat regularnie uczestniczy w łódzkich żywych bibliotekach jako książka-gej. Administrator wewnętrznej sieci komunikacyjnej organizacji.

Ola Sobańska
Członkini zarządu

Absolwentka pedagogiki społecznej na Wydziale Nauk o Wychowaniu UŁ i studentka pracy socjalnej na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym UŁ. Absolwentka Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Uniejowie w klasie flet poprzeczny oraz członkini uniejowskiej orkiestry. Gitarzystka w zespole Kisu Min. Koordynatorka wielu imprez na rzecz społeczności LGBT+. Z Fabryką Równości od 2016 roku.

Komisja rewizyjna:

Bartłomiej Mirowski
Przewodniczący komisji rewizyjnej
Michał Wyrwa
Członek komisji rewizyjnej