W każdy drugi i czwarty czwartek miesiąca odbywają się spotkania wolontariuszy i członków Fabryki Równości, na których omawiane są bieżące sprawy organizacji. Poprzedza je krótka prezentacja i dyskusja na temat bieżących wydarzeń w Polsce i na świecie – przyjęła ona formę prasówki.

Są to luźne spotkania, na które może przyjść każdy w celu zapoznania się z działalnością i sposobem funkcjonowania Fabryki. Masz ochotę zaangażować się w nasze akcje, bądź podrzucić nam pomysł do realizacji? Przychodź śmiało! Z chęcią Cię wysłuchamy i wtajemniczymy. Rąk do pracy nad nowym, lepszym i tolerancyjnym światem nigdy za wiele!

Drugi czwartek miesiąca to również dzień, w którym spokojnie można porozmawiać o rozpoczęciu stałego wolontariatu w stowarzyszeniu. A w razie chęci dołączenia do Fabryki w przyszłości jako czynny członek to właśnie od wolontariatu powinno się zacząć.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych! Pamiętajcie, drugi i czwarty czwartek każdego miesiąca to dzień dla organizacji, a więc i dla zainteresowanych nią!

Spotkania odbywają się w każdy 2 i 4 czwartek miesiąca o godzinie 18:30 w naszym biurze na ulicy Piotrkowskiej 56. KLIKNIJ PO WIĘCEJ INFORMACJI NA TEMAT MIEJSCA.


0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *